Turniej 1-dniowy - Dzień startu: 20.07.2024 Format: stableford brutto netto

 

Drogie Panie i Panowie,

Z wielką radością zapraszamy Was na trzecią edycję wyjątkowego turnieju towarzysko-sportowego "Twoje kapelusze - jak statki na niebie", który odbędzie się na pięknym polu golfowym ABGC. Przygotujcie się na magiczny klimat, jaki stworzymy wspólnie, płynąc niczym statki na niebie po zieleni jednego z najpiękniejszych pól golfowych w naszym kraju.

Elegancja i Styl

Nie narzucamy epoki, bo każda elegancja zachwyca. W tym duchu, zachęcamy Was do kreatywności w wyborze stroju. Kapelusz dodaje klasy każdej stylizacji, a sukienka, zwłaszcza ta w groszki, to element, który skutecznie rozprasza golfistów. Panowie, kiedy ostatnio graliście w golfa w koszuli z muchą albo w krawacie? Może to mniej wygodne, ale czegóż się nie robi dla elegancji!

Termin i Program

Rezerwujcie sobie termin w kajecikach. 20 lipca czyli pełnia lata . Po sportowych zmaganiach czeka nas  wieczorne party, podczas którego oprócz zwycięzców rywalizacji sportowej, nagrodzimy także Wasze stroje. Zainspirowani przebojem grupy De Mono "Statki na niebie", skupimy się szczególnie na kapeluszach, które będą symbolem elegancji naszego wydarzenia.

Przygotowania

Już teraz zacznijcie myśleć nad kreacjami, które nas zaskoczą i oczarują. Niezależnie od epoki, którą się zainspirujecie, niech Wasze stroje będą manifestem elegancji i dobrego smaku.

Do zobaczenia na polu!

Nie możemy się doczekać, by spotkać Was na polu ABGC, gdzie wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę pełną klasy, stylu i sportowej rywalizacji. Przygotujcie się na dzień pełny emocji, elegancji i niesamowitych wrażeń.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Organizatorzy Turnieju

 

REJESTRACJA: Twoje KAPELUSZE, jak statki na niebie. Turniej towarzysko sportowy | PZG Eagle 2.0