Termin: 08-13.07.20024 - 6 dni
Wyżywienie: 2 razy dziennie (II śniadanie - kanapka, owoc, herbata/woda, obiad dwudaniowy)
Program: 30 godz. szkolenia z golfa (codziennie od 9.00 - 16.00), gra na 9 dołkowym polu Baltic ABGC, konkursy i turnieje indywidualne.
Cena: 1500 PLN/uczestnik
Cena zawiera:
• Szkolenie oraz grę na 9-cio dołkowym polu Baltic ABGC
• Sprzęt golfowy, piłki
• Bogaty program golfowy
• Opiekę wykwalifikowanej kadry
• Ubezpieczenie OC, NNW
• Puchary i nagrody
• Wyżywienie

Dodatkowo płatne: dojazd własny uczestników

Dodatkowe informacje, szczegółowy program dzienny oraz zapisy: tel.: 514 021 218 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!

 

Turniej Polonia Cup 2024 odbędzie się w Amber Baltic Golf Club po raz dwudziesty dziewiąty i jest najstarszym cyklicznym turniejem amatorskim w Polsce!

Ogromny sukces poprzednich edycji tego turnieju powoduje zwiększające się z roku na rok zainteresowanie tą imprezą.

Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista - Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w kategorii kobiet, mężczyzn i juniorów.

W tym roku uroczysta Gala Finałowa z rozdaniem nagród odbędzie się bardzo blisko pola golfowego, w nowo wybudowanym hotelu GLAR Conference & SPA w Wisełce.

Dostępne są pakiety pobytowe w okresie 31.07-04.08 w hotelach GLAR oraz Amber Baltic - indywidualne zapytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REJESTRACJA: XXIX Polonia Cup | PZG Eagle

 

OPŁATY:

Goście - 1200 PLN

Członkowie ABGC - 900 PLN

Juniorzy ABGC - 500 PLN

Juniorzy Goście - 700 PLN

Golfiści nie zrzeszeni w PZG - 1400 PLN

 

W cenie: runda treningowa w dniu 31/07 br. (środa), lunch pakiet w każdej z rund, obiad w czwartek i piątek oraz w sobotę bankiet w Hotelu GLAR. Opłata za udział osoby towarzyszącej w bankiecie 280 zł.

 

Dane do przelewu:

Amber Baltic Golf Club sp. z o.o.

Bałtycka 13, 72-514 Kołczewo

mBank, nr konta: IBAN PL39 1140 1137 0000 3451 3500 1001

SWIFT: BREXPLPWMBK

Turniej golfowy POLISH CLASSIC to ogólnopolski cykl, rozgrywany od 2020 roku na polach golfowych w całej Polsce. Kolejny, piąty już sezon to rekordowa liczba prawie 20 turniejów rozgrywanych każdy na innym polu golfowym. Pomysłodawcą turnieju jest firma SPACE Events, która w obecnym sezonie funduje puchary i nagrody oraz zaprasza innych fundatorów nagród do grona Partnerów cyklu.

W całym cyklu turnieju zdobywcy 3 pierwszych miejsc w 3 grupach handicapowych otrzymają zaproszenie na tygodniowy rodzinny (2+2) pobyt w apartamencie na Teneryfie. Warunki otrzymania nagrody określa Regulamin https://polishclassic.pl/regulamin-teneryfa/

REGULAMIN CYKLU - https://polishclassic.pl/regulamin-ogolny-2023/