Szanowni Członkowie, Golfiści

 

Informujemy, iż w okresie świąteczno zimowym recepcja będzie czynna w każdą środę

 

 

pozdrawiamy

Administracja

Szanowni Państwo,
W trosce o najwyższą jakość naszych usług ogłaszamy konkurs ofert na wynajem powierzchni restauracji wraz zapleczem i pow. magazynową na polu golfowym w Kołczewie (przy drodze woj. nr 102). Oferta powinna zawierać następujące parametry:

1. Wizję funkcjonowania restauracji na terenie Kołczewa, Gminy Wolin i Międzyzdroje.
2. Plan marketingowy restauracji.
3. Propozycję menu restauracji w zależności od pory roku.
4. Zasady Polityki cenowej, w tym uwzględniającej gości pola golfowego.
5. Zasad obsługi golfistów na polu, imprez golfowych oraz eventów firmowych.
6. Propozycję stawki najmu (dopuszczamy stałą stawkę plus zmieną)
LUB
Propozycję wynagrodzenia zespołu w przypadku oferty zatrudnienia na umowę o pracę przez Spółkę

W sprawie szczegółów współpracy, składania ofert prosimy o kontakt pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastrzegamy kontakt z wybranymi oferentami i/lub możliwość braku rozstrzygnięcia konkursu, bez podania przyczyny.
Amber Baltic Club Spółka z o.o.

Szanowni Golfiści,

 

Minął kolejny rok, kiedy mogliśmy cieszyć się grą w Amberze. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym trudnym dla pola okresie. Odświeżenie budynku, zmiana układu restauracji, wymiana wykładzin, zmiana wystroju, układu recepcji, a co najważniejsze bardzo dobra jakość greenów, jest potwierdzeniem, że stawiamy na jakość. Susza w sezonie nie pozwoliła nam na poprawę tee box'ów, fairway'ów i jest to zadanie na 2019 rok. Cieszymy się opiniami, iż XXV- lecie było wydarzeniem godnym miejsca ABGC na golfowej mapie Polski. 
Staramy się zaistnieć mocniej w aspekcie społecznym, dlatego do Szkoły Podstawowej w Wapnicy dołączyła Szkoła Podstawowa w Kołczewie prowadząc pod okiem trenera zajęcia pozalekcyjne. Kolejne szkoły są zainteresowane współpracą, jednak potrzebna jest otwartość władz samorządowych, na którą liczymy w następnych latach. Wprowadziliśmy również członkostwo na pole Baltic w cenie 300 zł, aby zachęcić lokalną społeczność do aktywności. Niestety nadal największym problemem jest skala podatku od nieruchomości, zastosowana stawka 0,75 zł/1m jest opłacalna dla sklepów sieciowych, fabryk a nie dla obiektów sportowych, które są usługami niskoprzychodowymi. Aby uzmysłowić skalę problemu to szacujemy, że przychód w 2018 na 1m. kw pola Baltic, wyniesie ok 0,20 zł/1 m.kw. przy wspomnianej stawce podatku 0,75 zł/1m.kw.  
Podsumowując pomimo stworzenia budżetu inwestycyjnego, pole jest istotnie deficytowe, dlatego zmuszeni jesteśmy podnieść opłaty green fee oraz opłaty członkowskie.

Zachęcamy do dokonywania opłat członkowskich za rok 2019 w okresie promocyjnym do dnia 15 grudnia 2018.
Opłata roczna zawiera:
- nielimitowaną grę na 18 dołkowym polu mistrzowskim Amber par 72
- nielimitowaną grę na 9 dołkowym polu Baltic - par 28
- korzystanie z Driving Range - część odkryta oraz zadaszone stanowiska,Pitching oraz Chipping area, Putting Green, Bunkrów treningowych
- rabat do 50% na udział w turniejach
- rabat 20% na wypożyczenie wózków elektrycznych, wózków ręcznych
- rabat 20% na zakup żetonów na Driving Range
- rabat 10% na udział w organizowanych obozach letnich dla Juniorów PROMOCJA
Wpłaty do 15.12.2018 promujemy do każdego członkostwa VOUCHEREM o wartości 200 zł z przeznaczeniem do wykorzystania w 2019 na:
- 2 krotne wynajęcie wózka elektrycznego CLUB CAR lub
- 20 żetonów na driving range lub
- 10 krotne wynajęcie ręcznego wózka (trolley) lub
- roczne wynajęcie szafki.
- Dopuszczamy płatność ratalną, w wysokości 50% opłaty rocznej w ww. terminie, promowanąVOUCHEREM o wartości 100 zł.
 
W ramach współpracy ze stowarzyszeniem ABGC ustaliliśmy, że rabaty wymienione w pakiecie członkowskim przysługują golfistom, którzy opłacą również składkę na stowarzyszenie w wysokości 150 zł / osoby uczące się do 26 roku życia 50 zł.

Kalendarz turniejów opublikujemy w połowie grudnia.
Płatności prosimy kierować na :
Amber Baltic Club Sp. z o.o.

Bałtycka 13, 72-514 Kołczewo
Bank Spółdzielczy, nr konta: IBAN PL86 9393 0000 0018 1480 2000 0010
SWIFT: GBWCPLPP Pozdrawiamy
Administracja ABGC

27 maja zapraszamy na Ogólnopolski dzień golfa w Amber Baltic Golf Club. 

Zapraszamy wszystkich Golfistów na BogiGolf Demo Day w Amber Baltic Golf Club w dniu 01.05.2018 wtorek, drugi dzień Turnieju o Puchar Zjednoczonej Europy w godzinach 10.00 - 18.00.
Podczas Demo Day można będzie skorzystać z profesjonalnego club fittingu oraz przetestować kije golfowe z najnowszych kolekcji topowych marek. Mizuno, TaylorMade, Callaway, Cobra i Benross.

Podstawą Demo Day jest nieodpłatny CLUB FITTING czyli profesjonalny dobór parametrów kijów golfowych, w odniesieniu do indywidualnych predyspozycji gracza.

Sesje prowadzone są przez profesjonalnych ekspertów, m.in. Michała Bajerskiego certyfikowanego przez FlightScope Academy, autora wielu specjalistycznych tekstów o fittingu (Golf&Roll), od wielu lat zajmującego się tematyką sprzętu golfowego.

Narzędzia używane podczas Demo Day to:
Swing DNA - Autorski system doboru shaftów marki Mizuno – doskonale sprawdzający się także w odniesieniu do kijów innych marek.

Elektroniczny kij pozwala w szybki i zrozumiały dla każdego golfisty zmierzyć i przedstawić podstawowe parametry swingu, mających wpływ nw wybór idealnych parametrów.

Tak zwane DNA Swingu służy nam jako punkt wyjściowy do dalszych etapów fittingu.

Radar FlightScope Tour Xi - Jedno z najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie, działające na zasadzie radara dopplerowskiego. Umożliwia profesjonalny pomiar bardzo zaawansowanych parametrów swingu, rejestrację realnego lotu piłki oraz dynamiki zachowania samego kija.

Za jego pomocą jesteśmy w stanie zmierzyć Państwa osiągi przy używanych kijach własnych oraz zaproponować ewentualne korekty sprzętowe. Do tego, FlightScope umożliwia specjalistyczną analizę porównawczą różnych opcji, modeli oraz ustawień kijów.

Wszystko to, dla uzyskania czytelnych rekomendacji JAKIM SPRZĘTEM GRAĆ?

Zapisy i informacje:
509 247 368

Z dumą informujemy, że turniej z cyklu Deutsche Bank Polish Masters zawita w sezonie 2018 do Amber Baltic Golf Club. 30 czerwca na polu w Kołczewie rozegrany zostanie czwarty z kolei turniej eliminacyjny.

Zapis do turnieju prowadzone są za pośrednictwem oficjalnej strony Deutsche Bank Polish Masters pod adresem: http://polishmasters.pl