Turniej 1-dniowy - Dzień startu: niedziela - Format: stroke play

 

Informacje o turnieju

5 Maja– I runda – Amber Baltic Golf Club
Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju:
18 dołków stroke play brutto netto

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 12 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 12 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC,  - 100 zł
Członkowie BPGC, MLGC, GKG, G&R, WKG, BKG: 130 zł
Goście: 150 zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje countback tj. ostatnia runda, ostanie 9,6,3,1
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:
Kategoria stroke play brutto

I miejsce, II miejsce, III miejsce

Kategoria stroke pla neytto

I miejsce, II miejsce, III miejsce

 

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 09:30 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 5,2
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 10,8
Pietryga Bartosz Wielkopolski Klub Golfowy M 14,9
             
2 09:30 10 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 22,5
Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club M 30,9
Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 24,9
Cieślik Antoni Klub Golfowy Lisia Polana M 48
             
3 09:40 1 Bochnacki Mateusz Gradi Golf Club M 15,6
Nordstrom Borje Byxelkroks Golfklubb M 13,6
Niewęgłowski Zdzisław Binowo Park Golf Club M 24,4
Pietryga Tomasz Wielkopolski Klub Golfowy M 20,2
             
4 09:40 10 Warmbier Łukasz Kamień Country Club M 24,2
Gugała Leonard Amber Baltic GC M 18,6
Warmbier Agnieszka Kamień Country Club K 38
Kawka Ewa Modry Las Golf Club K 29,4
             
5 09:50 1 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club M 17,4
Bochnacki Tomasz Gradi Golf Club M 19,9
Pawłowski Jarosław Amber Baltic Golf Club M 14,1
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 14,1
             
6 09:50 10 Szwarc Zbigniew Amber Baltic Golf Club M 22
Edward Arys Amber Baltic Golf Club M 22,1
Nordstrom Beata Amber Baltic Golf Club K 29,9
Niewęgłowska Maria Modry Las GC K 21,5
             
7 10:00 1 Kopczyński Marek Kamień Country Club M 22,6
Nawrocki Grzegorz Baltic Hills M 18,5
Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 13,5
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,2
             
8 10:00 10 Gawenda Janusz Śląski Klub Golfowy M 20,1
Borejszo Andrzej Tokary Golf Club M 37
Szostak Andrzej Tokary Golf Club M 54
Juszczyński Adam Sierra Golf Club  M 15,2
             
9 10:10 1 Maciejewski Wojtek Wielkopolski Klub Golfowy M 10,1
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 11,6
Sobaszkiewicz Paweł Wielkopolski Klub Golfowy M 20,1
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 14,2
             
10 10:10 10 Bojanowski Krzyszof Francja M 21,6
HAWRO LESZEK Amber Baltic Golf Club M 23,7
Cieś›lik Anna Amber Baltic Golf Club K 54
Misiak Mateusz Amber Baltic Golf Club M 35,5