Turniej 1-dniowy - Dzień startu: 03.05.2023 środa Format: stroke play brutto netto

 

Informacje o turnieju

 

 

 Zapraszamy turniej Konstytucji 3 Maja. Zapewniamy jak zwykle każdego dnia pyszny lunch box przed rundą, po rundzie syty lunch podkreślony dobrym winem. W każdej kategorii przyznane będą nagrody i puchary za pierwsze trzy miejsca.
Obowiązuje zasada brutto przed netto. Start Turnieju
3.05.2023 - start godz. 10:00 Warunkiem sklasyfikowania w turnieju  i otrzymania nagród jest obowiązkowa obecność na ceremoni rozdania nagród.
W innym przypadku dochodzi do weryfikacji rezultatu i przeniesienia nagród na pozostałych obecnych graczy!!

Po turnieju na dołku nr 1 małego pola rozegrany będzie konkurs Nearest to the Pin z nagrodami białego i czerwonego wina dla pierwszych trzech miejsc.

 

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne. Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: 18 dołków strokeplay brutto, netto

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte, kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Master Senior – od 75 lat  niebieskie tee

Opłaty:

Członkowie  ABGC     100 PLN
Członkowie Klububów zaprzyjaźnionych 190 PLN
goście 250 PLN
Juniorzy ABGC 80 PLN
Juniorzy 150 PLN

 

Opłata wpisowa zawiera:  rundę turniejową, pakiet śniadaniowy oraz obiad po rundzie.

Remis
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.

  1. b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap. 

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Nagrody:

Kategoria stroke play brutto, I miejsce, II miejsce, III miejsce Kobiet

Kategoria stroke play brutto, I miejsce, II miejsce, III miejsce Mężczyzn

Kategoria stroke play netto  I miejsce, II miejsce, III miejsce K/M

 

 

 

Zgłoszenia udziału w turnieju w recepcji i ABGC, , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na stronie pzgolf.pl oraz pod nr telefonu 514 021 218 do dnia 29.04.2023 do godz. 15.00 lub zapisy tutaj: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v312/#/8506/info

 

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lista startowa

 

 

Wyniki
Bardzo dziękujemy za udział w kolejnym turnieju Kontytucji 3 Maja. W rywalizacji wzięło udział 53 graczy w tym 10 kobiet. Słoneczna pogoda i
wspaniale
 
przygotowane pole sprzyjały rywalizacji. Umożliwiło to uzyskanie niektórym graczom rewelacyjnych wyników. Po dobrym obiedzie z lampką wina odbyła się ceremonia zakończenia, na której zostały wręczone puchary i nagrody sponsorowane przez Marena Welness & SPA w postaci voucherów podarunkowych do wykorzystania w nowo otwartym w sezonie Bistro. Tradycyjnie odbyło się również losowanie nagrody specjalnej, dla szczęśliwego „przegranego” losował junior Rafał, wylosował Rafał Seniora. Nagrodę stanowił voucher pobytowy dla dwóch osób i butelka dobrego wina.
Dla chętnych zorganizowaliśmy dodatkowy konkurs Nearest to the Pin na dołku nr 1 Baltic Course. Okazało się że zadanie to nie jest łatwym nawet przy niewielkiej odległości tee od dołka. Dla trzech zwycięzców klub ufundował 2 butelki wina w narodowych kolorowach. Najwięszką precyzją uderzeń wykazali się Mariusz Wawrzyński, Rafał Jaros (senior) i Janusz Jadwisiak.
Gratulacje
 
dla Zwycięzców turnieju
Puchary i nagrody w poszczególnych klasyfikacjach wręczono:
Stroke play brutto kobiet:
1 m-ce Duda Ewa,
2 m-ce Wawrzyńska Beata,
3 m-ce Winnicka-Hawro Grażyna
Stroke play brutto mężczyzn:
1 m-ce Gawenda Janusz,
2 m-ce Jaros Rafał junior
3 m-ce Wawrzyński Mariusz
Stroke play netto:
1 m-ce Szulc Iwona,
2 m-ce
Olesiński Krzysztof, 3 m-ce Musielak Jacek
Zapraszamy do udział w następnych turniejach