Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: stableford

informacje

Data turnieju: 5-6.10.2019 r.  

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej dwudniowy 36 dołków.

05.10.2019 r. - Runda pierwsza turnieju 18 dołków.- Amber Baltic Golf Club

06.10.2019 r. - Runda druga turnieju 18 dołków.- Baltic Hills Usedom

Kategorie: stableford brutto, netto

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                                  350 PLN

Goście                                                                                                                        500,- PLN

 

 Opłata zawiera: 2 dni turniejowe, żetony na driving range pierwszego i drugiego dnia, poczęstunek przed turniejem pierwszego i drugiego dnia, w trakcie turnieju napoje zimne oraz wyskokowe, poczęstunek po 9 dołkach i po całej rundzie każdego dnia, wieczorem live party pierwszego dnia w domku klubowym w Baltic Hills Usedom

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 72 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

KLASYFIKACJA I NAGRODY: 

Kategoria stableford brutto

I miejsce - kategoria mężczyzn

I miejsce - kategoria Kobiet

nagroda specjalna - Player of the day

 

Kategoria stableford netto - HCP 0 -18,0

I miejsce netto

II miejsce netto 

III miejsce netto

Kategoria stableford netto - HCP 18,1 - 36

I miejsce netto

II miejsce netto 

III miejsce netto

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki brutto
1 Konieczny Mariusz 26 25 51
2 Sokolowski Marek 28 20 48
3 Lenighk Kay 24 23 47
4 Rzesa Ryszard 25 21 46
5 Trolldenier  Andreas 25 17 42
6 Dannel Henry 22 16 38
7 Sadka Bogdan 20 17 37
8 Hinke Bjorn 16 20 36
9 Krawczyk Krzysztof 18 14 32
10 Stüber Karsten 15 17 32
11 Koch Walter 15 16 31
12 Sech Lukasz 12 19 31
13 Woida Mario 12 19 31
14 Kozlowski Jacek 15 15 30
15 Schraut Bernhard 17 12 29
16 Sand Holger 12 16 28
17 Karczewicz Zdzislaw 17 9 26
18 Reuschel Andreas 15 10 25
19 Lips  Mathias 12 12 24
20 Sac Kazimiesz 23 0 23
21 Dittmeier Rainer 9 14 23
22 Szymanski Adam 11 10 21
23 Bahn Dietmar 9 12 21
24 Komorowski Wlodzimierz 20 0 20
25 Szwarc Zbigniew 11 8 19
26 Jeggel Detlef 11 8 19
27 Grimmer Mathias 11 7 18
28 Ratajczak Jerzy 14 0 14
29 Lubka Zbigniew 14 0 14
30 Behning Normund 8 5 13
31 Gennerich Volker 4 8 12
32 Trolldenier  Bernd-Jürgen 0 11 11
33 Herla Sven 3 6 9
34 Pinkau Hubertus 4 4 8
35 Gopfert Torsten 3 4 7
36 Begrow Lutz 1 1 2
37 Autsch Roman 1 0 1
38 Kalinski Andrzej 0 1 1

Wyniki netto

NETTO 18,6-54

  Name Vormnam Netto 1 dzien Neto 2 dzien  TOTAL
1 Reuschel Andreas 37 38 75
2 Kozlowski Jacek 32 36 68
3 Karczewicz Zdzislaw 37 28 65
4 Krawczyk Krzysztof 33 31 64
5 Herla Sven 25 38 63
6 Szwarc Zbigniew 28 29 57
7 Gennerich  Volker 20 35 55
8 Szymanski Adam 24 30 54
9 Pinkau Hubertus 25 27 52
10 Mende-Doms Birte 19 32 51
11 Jeggel Detlef 25 24 49
12 Zierold Daniela 20 29 49
13 Lips Aline 17 29 46
14 Gopfert Torsten 2 35 37
15 Jorn Cristina 10 26 36
16 Behning Normund 19 16 35
17 Schneider Gesa 14 21 35
18 Ratajczak Jerzy 32   32
19 Begrow Lutz 16 15 31
20 Plette Cornelia 12 15 27
21 Keller Anett 10 17 27
22 Autsch Roman 6 16 22
23 Dietze Eliane 11 10 21
24 Kalinski Andrzej 0 19 19

NETTO 0-18,0

  Name Vormnam Netto 1 dzien Neto 2 dzien  TOTAL
1 Sech  Lukasz 28 40 68
2 Rzesa Ryszard 33 33 66
3 Dannel Henry 34 31 65
4 Lehnigk Kay 30 32 62
5 Woida Mario 23 39 62
6 Sadka Bogdan 30 31 61
7 Konieczny Mariusz 28 30 58
8 Koch Walter 25 31 56
9 Schraut Bernhard 28 26 54
10 Trolldenier Andreas 28 25 53
11 Dittemier Rainer 21 32 53
12 Stüber Karsten 23 29 52
13 Hinke Bjorn 21 30 51
14 Bahn Dietmar 18 31 49
15 Sokolowski Marek 25 23 48
16 Lips Mathias 21 26 47
17 Sand Holger 18 29 47
18 Joop Heike 16 31 47
19 Grimmer Mathias 26 20 46
20 Nesterow Heidi 20 26 46
21 Reuschel Evelyn 20 24 44
22 Sac Kazimierz 33 0 33
23 Komorkowski Wlodzimierz 32 0 32
24 Trolldenier  Bernd-Jürgen 0 30 30
25 Lubka Zbigniew 26 0 26

Lista startowa