Turniej 2-dniowy - Dzień startu: 02.07.2023 niedziela Format: stroke play netto,stableford netto

 

Informacje o turnieju

 

 Turniej golfowy POLISH CLASSIC to ogólnopolski cykl, rozgrywany od 2020 roku na polach golfowych w całej Polsce. Kolejny, czwarty już sezon to rekordowa liczba prawie 15 turniejów rozgrywanych każdy na innym polu golfowym. Pomysłodawcą turnieju jest firma SPACE Events, która w obecnym sezonie funduje puchary i nagrody oraz zaprasza innych fundatorów nagród do grona Partnerów cyklu. W całym ceklu turnieju zdobywcy 3 pierwszych miejsc w 3 grupach handicapowych otrzymają zaproszenie na tygodniowy rodzinny 2+2 pobyt w apartamencie na Teneryfie. Warunki otrzymania nagrody określa Regulamin https://polishclassic.pl/regulamin-teneryfa/ REGULAMIN CYKLU https://polishclassic.pl/regulamin-ogolny-2023/ Start Turnieju 02.07.2023 - godz. 10:00 Warunkiem sklasyfikowania w turnieju  i otrzymania nagród jest obowiązkowa obecność na ceremoni rozdania nagród.
W innym przypadku dochodzi do weryfikacji rezultatu i przeniesienia nagród na pozostałych obecnych graczy!!

Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne. Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: 18 dołków stroke play, stableford netto

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte, kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Master Senior – od 75 lat  niebieskie tee

Opłaty:

Członkowie  ABGC     150 PLN
goście 250 PLN

 

Opłata wpisowa zawiera:  rundę turniejową, pakiet śniadaniowy oraz obiad po rundzie.

Remis
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.

  1. b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap. 

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

Kategorie:

Stroke play netto HCP >12

stableford netto HCP - 12,1 - 24

stableford netto HCP 24,1 - 36

 

 

Zgłoszenia udziału w turnieju w recepcji i ABGC, , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na stronie pzgolf.pl oraz pod nr telefonu 514 021 218 do dnia 01.07.2023 do godz. 15.00.

 

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lista startowa

 

 

Wyniki