Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Niedziela - Format: Stableford

 

Informacje o turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited,
posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.
Format turnieju: 18 dołków Stableford brutto i netto.

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC 70,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG 130,- zł
Goście 160,- zł
Juniorzy 80,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:

Kategoria Stableford brutto
I miejsce – Puchar oraz Putter Spider (wartość: 1200 zł)
II miejsce – Puchar oraz plecak golfowy oraz czapka Mizuno (wartość: 500 zł)
III miejsce – Puchar oraz parasol, daszek oraz piłki Mizuno (wartość: 350 zł)

Kategoria Stableford netto 0-18,0
I miejsce – Puchar oraz Wedge S18 graphite Mizuno (wartość: 650 zł)
II miejsce – Puchar oraz parasol, daszek i piłki Mizuno (wartość: 350 zł)
III miejsce – Puchar oraz czapka i piłki Mizuno (wartość: 250 zł)

Kategoria Stableford netto 18,1-36
I miejsce – Puchar oraz Wedge S18 graphite Mizuno (wartość: 650 zł)
II miejsce – Puchar oraz parasol, daszek i piki Mizuno (wartość: 350 zł)
III miejsce – Puchar oraz czapka i piłki Mizuno (wartość: 250 zł)
Najlepszy wynik brutto w kategorii kobiet – I miejsce – daszek oraz piłki Mizuno (wartość: 200 zł)

 

Konkursy:
Longest drive na 18 dołku
· Dla grających z czerwonych tee – torba na buty Mizuno (wartość: 200 zł)
· Dla grających z żółtych tee – torba na buty Mizuno (wartość: 200 zł)
Najbliższe uderzenie na dołku nr 14 - dla wszystkich razem - parasol i piłki Mizuno (wartość: 300 zł)

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Wyniki Stableford Netto - stbl netto 0-18

 

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Folta Zbigniew Sierra Golf Club 15.1 46 46
2 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 17.8 37 37
3 Rogoziński Roman Binowo Park Golf Club 14.3 36 36
4 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11.0 35 35
5 Majewski Bartosz Binowo Park Golf Club 13.7 35 35
6 Śniegocki Mariusz Kalinowe Pola Golf Club 12.0 34 34
7 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10.1 33 33
8 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 12.3 33 33
9 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10.6 32 32
10 Sałuda Jerzy Binowo Park Golf Club 12.5 32 32
11 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 13.4 32 32
12 Kudelnicki Roman Binowo Park Golf Club 7.3 31 31
13 Śliwiński Artur Binowo Park Golf Club 10.4 31 31
14 Wojtas Grzegorz Binowo Park Golf Club 14.6 31 31
15 Aloksa-Majewska Aneta Binowo Park Golf Club 17.7 31 31
16 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 12.7 30 30
17 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 13.5 29 29
18 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 13.6 29 29
19 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 16.3 29 29
20 Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club 12.0 25 25
21 Gońda Piotr Kamień Country Club 14.7 23 23
22 Rudziński Leopold BINOWO PARK 0.0 12 12
NS Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 4.1   -
Wyniki Stableford Netto - sbl netto 18,1-36

 

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 25.5 40 40
2 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 30.1 39 39
3 Majewski Paweł Binowo Park Golf Club 18.4 38 38
4 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 20.8 37 37
5 Kaliszczak Tomasz Kamień Country Club 46.0 34 34
6 Korwin-Piotrowski Piotr Binowo Park Golf Club 19.4 32 32
7 Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club 25.5 32 32
8 Dekert Bożena Modry Las Golf Club 29.7 32 32
9 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18.1 31 31
10 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18.9 30 30
11 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20.5 30 30
12 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 22.9 30 30
13 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 32.0 30 30
14 Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club 27.7 28 28
15 Drozda Tadeusz Sobienie Królewskie Golf & Country Club 21.7 26 26
16 Ciba Andrzej Kamień Country Club 24.5 26 26
17 Artur Łącki Amber GC 19.3 25 25
18 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.4 25 25
19 Śniegocka Marzena Kalinowe Pola Golf Club 19.5 21 21
Wyniki Stableford Brutto

 

Pozycja Nazwisko i imię Klub Hcp R1 Suma
1 Folta Zbigniew Sierra Golf Club 15.1 32 32
2 Kudelnicki Roman Binowo Park Golf Club 7.3 26 26
3 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11.0 25 25
4 Rogoziński Roman Binowo Park Golf Club 14.3 24 24
5 Śniegocki Mariusz Kalinowe Pola Golf Club 12.0 24 24
6 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10.1 24 24
7 Majewski Bartosz Binowo Park Golf Club 13.7 23 23
8 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10.6 23 23
9 Śliwiński Artur Binowo Park Golf Club 10.4 23 23
10 Stasiak Paweł Modry Las Golf Club 12.3 22 22
11 Majewski Paweł Binowo Park Golf Club 18.4 21 21
12 Sałuda Jerzy Binowo Park Golf Club 12.5 21 21
13 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 17.8 20 20
14 Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club 13.4 19 19
15 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 25.5 18 18
16 Wojtas Grzegorz Binowo Park Golf Club 14.6 18 18
17 Safanów Jerzy Binowo Park Golf Club 13.6 18 18
18 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 13.5 18 18
19 Jacyna - Witt Małgorzata Binowo Park Golf Club 12.7 18 18
20 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 20.8 17 17
21 Korwin-Piotrowski Piotr Binowo Park Golf Club 19.4 16 16
22 Wawrzyńska Beata Kamień Country Club 18.1 16 16
23 Aloksa-Majewska Aneta Binowo Park Golf Club 17.7 16 16
24 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 16.3 16 16
25 Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club 12.0 16 16
26 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20.5 14 14
27 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18.9 14 14
28 Rudziński Leopold BINOWO PARK 0.0 14 14
29 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 30.1 13 13
30 Gońda Piotr Kamień Country Club 14.7 13 13
31 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 22.9 12 12
32 Artur Łącki Amber GC 19.3 12 12
33 Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club 25.5 11 11
34 Śniegocka Marzena Kalinowe Pola Golf Club 19.5 10 10
35 Kaliszczak Tomasz Kamień Country Club 46.0 9 9
36 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21.4 9 9
37 Ciba Andrzej Kamień Country Club 24.5 8 8
38 Drozda Tadeusz Sobienie Królewskie Golf & Country Club 21.7 8 8
39 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 32.0 7 7
40 Dekert Bożena Modry Las Golf Club 29.7 6 6
41 Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club 27.7 6 6
NS Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club 4.1   -