Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Niedziela - Format: Stableford

informacje

Data turnieju: 02.09.2018 r.  Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne. Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej jednodniowy 18 dołków.

Kategorie: Stableford brutto i netto.

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone. Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                                   70,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                                       130,- zł
Goście                                                                                                                        160,- zł

Juniorzy                                                                                                                      zniżka - 20%

 

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, lunch pakiet oraz obiad po rundzie.

Istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej dla zawodników zakwalifikowanych do turnieju 01.09.2018 - cena 100 zł.

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 96 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

Zakwalifikowanie do turnieju odbywa się wg kolejności zgłoszenia i dokonania wpłaty opłaty wpisowej.

Wpłaty można dokonać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto Amber Baltic Club Sp. z o.o. numer konta:  86 9393 0000 0018 1480 2000 0010. Z dopiskiem „Turniej o Puchar Burmistrza Wolina”.

 

Remis:

W przypadku równych wyników decydujących o pierwszym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy HCP zawodnika, w kategorii netto – niższy HCP zawodnika.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

 

 

Nagrody:

Kategoria Stableford brutto

I miejsce – puchar oraz voucher o wartości 500 zł

II miejsce – puchar oraz voucher o wartości 300 zł

III miejsce – puchar oraz voucher o wartości 200 zł

I miejsce w kategorii kobiet – puchar oraz voucher o wartości 500 zł

Kategoria Stableford netto

I miejsce – puchar oraz voucher o wartości 500 zł

II miejsce – puchar oraz voucher o wartości 300 zł

III miejsce – puchar oraz voucher o wartości 200 zł

Konkursy dodatkowe:

 

 

Najbliższe uderzenie na dołku nr 2.

Longest Drive na dołku nr 18

 

Wszyscy zwycięzcy i zawodnicy nagradzani w konkursach dodatkowych zobowiązani są uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród. Nagrody nie odebrane podczas ceremonii zostaną przekazane na nagrody dla juniorów w najbliższych turniejach golfowych.

 

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Wyniki Brutto
1 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 4,4 37 37
2 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,8 34 34
3 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4,5 30 30
4 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,4 28 28
5 Sech Łukasz Amber Baltic GOlf Club 0 27 27
6 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,2 26 26
7 Wróbel Michał Dolnośląski Klub Golfowy 13,8 22 22
8 Piękoś Ilona Modry Las Golf Club 18,9 20 20
9 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 11,3 20 20
10 Sochański Paweł Panorama Golf Club 18,9 16 16
11 Wojciechowski Mariusz Gradi Golf Club 14,2 16 16
12 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 26,3 15 15
13 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,6 15 15
14 Woźniak Krzysztof Janusz Słubice Golf Club 20,4 15 15
15 Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club 13,9 15 15
16 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 19,1 14 14
17 Arys Edward Amber Baltic GOlf Club 22,3 12 12
18 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 20 12 12
19 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 26,1 11 11
20 Bottger Mirco Berliner Golf Club Stolper Heide 27,5 10 10
21 Norberciak Anna Modry Las Golf Club 25,2 10 10
22 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 30,6 9 9
23 Freiherr Danuta Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 29 8 8
24 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 24,8 8 8
25 Roman Izabela Binowo Park Golf Club 19,1 8 8
26 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14 8 8
27 Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club 35,7 7 7
28 Berdych Roman Modry Las Golf Club 31 7 7
29 Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club 30,6 7 7
30 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 28,8 7 7
31 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,8 6 6
32 Paluch Artur Modry Las Golf Club 27,8 6 6
33 Bottger Edyta Berliner Golf Club Stolper Heide 27,5 6 6
34 Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club 27,9 5 5
35 Cieślik Antoni Amber Baltic Golf Club 54 0 0

Wyniki netto
1 Sać Kazimierz Kamień Country Club 10,8 44 44
2 Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club 4,4 39 39
3 Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club 35,7 38 38
4 Piękoś Ilona Modry Las Golf Club 18,9 37 37
5 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 9,4 35 35
6 Freiherr Danuta Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 29 35 35
7 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,2 34 34
8 Wróbel Michał Dolnośląski Klub Golfowy 13,8 34 34
9 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 26,1 33 33
10 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club 26,3 33 33
11 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,8 33 33
12 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club 4,5 32 32
13 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,6 32 32
14 Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club 30,6 32 32
15 Sochański Paweł Panorama Golf Club 18,9 31 31
16 Woźniak Krzysztof Janusz Słubice Golf Club 20,4 31 31
17 Rzęsa Ryszard Kamień Country Club 11,3 30 30
18 Bottger Mirco Berliner Golf Club Stolper Heide 27,5 30 30
19 Berdych Roman Modry Las Golf Club 31 30 30
20 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 19,1 29 29
21 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 24,8 29 29
22 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 28,8 29 29
23 Wojciechowski Mariusz Gradi Golf Club 14,2 28 28
24 Arys Edward Amber Baltic GOlf Club 22,3 28 28
25 Bottger Edyta Berliner Golf Club Stolper Heide 27,5 27 27
26 Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club 13,9 26 26
27 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 20 26 26
28 Norberciak Anna Modry Las Golf Club 25,2 26 26
29 Kamińska Dorota Amber Baltic Golf Club 27,9 26 26
30 Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club 30,6 26 26
31 Paluch Artur Modry Las Golf Club 27,8 25 25
32 Sech Łukasz Amber Baltic GOlf Club 0 24 24
33 Roman Izabela Binowo Park Golf Club 19,1 24 24
34 Jaklund Anette Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie 14 19 19
35 Cieślik Antoni Amber Baltic Golf Club 54 18 18

Regulamin turnieju