Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Stableford

Informacje o turnieju

Data turnieju: 20.10.2018 r.  Reguły gry: W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

Uprawnieni do gry: Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju: Turniej jednodniowy 18 dołków.

Kategorie:  Stableford brutto i netto kat.HCP

Tees: 
Mężczyźni oraz  juniorzy powyżej 14 lat – żółte.
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.
Seniorzy 70 + - czerwone tee
Opłaty:

Członkowie  ABGC                                                                                      100,- zł

Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG                         160,- zł

Goście                                                                                                          200,- zł

Juniorzy                                                                                                       zniżka - 20%

 

Istnieje możliwość rozegrania rundy treningowej dla zawodników zakwalifikowanych do turnieju 18.10.2018 - cena 100 zł.

 

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 96 zawodników.

Obowiązuje maksymalny HCP - 36.

 

Zakwalifikowanie do turnieju odbywa się wg kolejności zgłoszenia i dokonania wpłaty opłaty wpisowej.

Wpłaty można dokonać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto Amber Baltic Club Sp. z o.o. numer konta:  86 9393 0000 0018 1480 2000 0010. Z dopiskiem "President's Cup ".

 

Remis:

W przypadku wyników równorzędnych w klasyfikacji netto o kolejności zajmowanych miejsc decyduje niższy HCP a w klasyfikacji brutto wyższy dokładny HCP.

Nagrody President’s Cup:

Kategoria Stableford brutto (łączna dla wszystkich uczestników turnieju).

I miejsce - Puchar oraz Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

Kategoria Stableford netto 0-18,0

I miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 400 zł.

II miejsce - puchar + Nagroda Golf Point o wartości 300 zł. sponsorowana

III miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 200 zł.

Kategoria Stableford netto 18,1-36

I miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 400 zł.

II miejsce - puchar + Nagroda Golf Point o wartości 300 zł. sponsorowana

III miejsce - puchar + Voucher Lavard o wartości 200 zł.

 

Kategoria Stableford netto 36,1 – 54

I miejsce – puchar + Nagroda

Konkursy i nagrody dodatkowe:

 

Najbliższe uderzenie na dołku nr 14 – kategorie dla grających z żółtych tee oraz dla grających z czerwonych tee – sponsorowana MK Golf : czapki, piłki

Longest drive na dołku nr 18 – kategorie dla grających z żółtych tee i dla grających z czerwonych tee – sponsorowana MK Golf: czapki, piłki

 

Nagrody Finał Ligi Klubowej 2018:

Kategoria netto

I miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

II miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 350 zł

III miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 250 zł.

Kategoria brutto

I miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 500 zł.

II miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 350 zł.

III miejsce - puchar + Voucher BogiGolf.pl o wartości 250 zł.

 

PROGRAM:

 

9:30 Start pierwszych grup zawodników / tee 1 oraz tee 10. (w czasie trwania turnieju przy tee 10 dołka

        serwowany będzie ciepły posiłek, piwo, napoje).

 15:00 Obiad w restauracji klubowej, piwo, napoje.

 16:00 Ceremonia zakończenia turnieju President’s Cup  - wręczenie nagród i pucharów przez Prezesa Zarządu Spółki Amber Baltic.

 17:00 Ceremonia wręczenia nagród Ligi Klubowej 2018. Wieczór klubowy.

 

 Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania transportu do/z pola golfowego.

 Wszyscy zwycięzcy i zawodnicy nagradzani w konkursach dodatkowych zobowiązani są uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród.

 W niedzielę, 21.10.2018 dla zawodników turnieju cena specjalna na green fee: 100 zł.

 

 Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Liga Klubowa

Do klasyfikacji ligi klubowej brane są 4 najlepsze wyniki stableford brutto i netto z następujących turniejów:

1. I, II, III, IV Turniej Klubowy,

2. Amber Baltic Captain's Cup 

 3. Turniej XXV-lecia ABGC 

4. Mistrzostwa Amber Baltic Golf Club 

Do klasyfikacji generalnej będzie brany dodatkowy 5 wynik z turnieju President's Cup

 

Aktualna klasyfikacji ligi Klubowej

kategoria Stableford brutto

  Nazwisko i imię I Klubowy II Klubowy III Klubowy IV Klubowy Captains Cup r1 Captains Cup r2 XXV lecie Mistrzostwa ABGC R1 Mistrzostwa ABGC R2 total
1 Konieczny Mariusz 30 0 32 30 37 35 28 27 32 136
2 Kamiński Robert 29 0 28 31 38 30 28 32 35 136
3 Gawroński Grzegorz 0 0 26 34 30 33 37 30 31 135
4 Lampart Roman 19 27 30 25 30 26 32 25 24 119
5 Stasiak Paweł 0 22 27 0 27 28 25 24 32 114
6 Grunt Marek 0 0 21 32 28 31 0 0 0 112
7 Grzelak Paweł 26 18 20 0 26 31 25 18 23 108
8 Rzęsa Ryszard 22 0 24 0 26 29 23 0 0 102
9 Lubka Zbigniew 0 0 18 26 0 0 23 22 21 92
10 Wojtowicz Jarsolaw 0 0 0 0 26 22 0 21 22 91
11 Sadka Bogdan 13 14 20 22 20 21 24 0 0 87
12 Nordstrom Borje 24 17 0 0 18 15 17 14 14 76
13 Sech Łukasz 0 0 0 0 17 21 14 12 24 76
14 Folta Zbigniew 0 0 0 0 0 0 27 20 27 74
15 Karczewicz Zdzisław 8 17 15 14 11 20 8 13 14 66
16 Rutowski Tomasz 0 0 0 13 17 23 9 0 0 62
17 Gawroński Eryk 0 0 0 0 24 31 0 0 0 55
18 Jadwisiak Janusz 11 11 12 18 12 11 12 0 0 54
19 Mataj Andrzej 11 6 0 12 15 15 0 0 0 53
20 Nordstrom Beata 2 7 0 0 14 14 8 11 13 52
21 Cieślik Andrzej 0 7 0 12 15 13 10 0 0 50
22 Sokołowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 24 26 50
23 Sokołowska Bożena 0 0 0 0 0 0 0 19 25 44
24 Kamińska Dorota 0 9 0 0 11 10 13 0 0 43
25 Polinceusz Dariusz 0 0 0 0 14 16 13 0 0 43
26 Duda Jan 0 0 12 11 10 9 0 0 0 42
27 Sać Kazimierz 21 0 0 20 0 0 0 0 0 41
28 Masztalerz Krzysztof 0 0 0 0 0 0 17 9 15 41
29 Roman Izabela 0 0 0 0 0 0 13 10 15 38
30 Kaczmarek Mirosław 12 0 0 0 0 0 23 0 0 35
31 Piotrowski Andrzej 0 14 0 0 0 0 20 0 0 34
32 Duda Ewa 0 0 6 11 8 5 0 0 0 30
33 Konieczny Jan 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
34 Zieliński Witold 11 0 0 0 0 0 0 4 9 24
35 Chodobiński Tomasz 0 0 0 0 4 15 3 0 0 22
36 Szperliński Romuald 0 0 0 0 0 0 21 0 0 21
37 Sobaszkiewicz Paweł 0 0 0 19 0 0 0 0 0 19
38 Kaliński Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 8 11 19
39 Kwiatkowski Ireneusz 0 0 17 0 0 0 0 0 0 17
40 Łącki Artur 0 0 0 16 0 0 0 0 0 16
41 Cieślik Sławomira 0 4 0 4 0 0 8 0 0 16
42 Witkow Zbigniew, Adam 0 0 0 0 0 0 16 0 0 16
43 Goli Michał 0 0 0 15 0 0 0 0 0 15
44 Arys Edward 0 0 0 0 0 0 12 0 0 12
45 Konieczna Hanna 0 0 0 0 0 0 11 0 0 11
46 Cieślik Aleksander 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10
47 Szwarc Zbigniew 0 0 0 0 0 0 10 0 0 10
48 Parszutowicz Henryk 0 0 0 0 0 0 9 0 0 9
49 Misiak Mateusz 0 0 0 9 0 0 0 0 0 9
50 Zimecki Mariusz 6 0 0 0 0 0 0 0 0 6
51 Kubiak Krzysztof 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5
52 Cieślik Antoni 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5
53 Śniegocki Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Kolep Franz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Goli Mikołaj 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Konieczna Marta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Śniegocka Marzena 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Flynn Billy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Credner Karl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Ząbkowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 kategoria stableford netto

1 Nordstrom Beata 20 31 0 0 39 40 37 41 41 161
2 Duda Jan 0 0 42 39 34 41 0 0 0 156
3 Lampart Roman 27 35 39 33 40 36 41 34 34 156
4 Konieczny Mariusz 35 0 36 33 40 38 30 28 28 149
5 Rzęsa Ryszard 34 0 34 0 38 41 32 0 0 147
6 Kamiński Robert 35 0 33 35 42 34 30 34 34 146
7 Stasiak Paweł 0 34 35 0 37 39 35 31 31 146
8 Gawroński Grzegorz 0 0 28 36 33 36 40 33 33 145
9 Sadka Bogdan 28 30 36 36 33 34 38 0 0 144
10 Cieślik Andrzej 0 24 0 32 42 37 32 0 0 143
11 Grzelak Paweł 34 26 27 0 35 40 33 23 23 142
12 Lubka Zbigniew 0 0 31 37 0 0 35 34 34 140
13 Karczewicz Zdzisław 23 38 30 33 28 38 24 29 29 139
14 Rutowski Tomasz 0 0 0 33 39 45 22 0 0 139
15 Kamińska Dorota 0 27 0 0 36 30 40 0 0 133
16 Grunt Marek 0 0 26 38 32 36 0 0 0 132
17 Mataj Andrzej 33 27 0 27 36 35 0 0 0 131
18 Duda Ewa 0 0 37 45 24 24 0 0 0 130
19 Jadwisiak Janusz 23 26 29 37 30 28 31 0 0 127
20 Sech Łukasz 0 0 0 0 30 35 28 27 27 120
21 Nordstrom Borje 36 27 0 0 29 27 27 25 25 119
22 Wojtowicz Jarsolaw 0 0 0 0 32 29 0 28 28 117
23 Polinceusz Dariusz 0 0 0 0 40 41 33 0 0 114
24 Folta Zbigniew 0 0 0 0 0 0 38 32 32 102
25 Cieślik Sławomira 0 30 0 26 0 0 40 0 0 96
26 Chodobiński Tomasz 0 0 0 0 23 47 20 0 0 90
27 Masztalerz Krzysztof 0 0 0 0 0 0 34 24 24 82
28 Roman Izabela 0 0 0 0 0 0 28 26 26 80
29 Piotrowski Andrzej 0 35 0 0 0 0 37 0 0 72
30 Zieliński Witold 28 0 0 0 0 0 0 22 22 72
31 Kaczmarek Mirosław 31 0 0 0 0 0 39 0 0 70
32 Sokołowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 35 35 70
33 Gawroński Eryk 0 0 0 0 28 37 0 0 0 65
34 Sokołowska Bożena 0 0 0 0 0 0 0 30 30 60
35 Sać Kazimierz 27 0 0 28 0 0 0 0 0 55
36 Kaliński Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 20 20 40
37 Konieczny Jan 0 0 0 0 0 0 39 0 0 39
38 Sobaszkiewicz Paweł 0 0 0 39 0 0 0 0 0 39
39 Parszutowicz Henryk 0 0 0 0 0 0 39 0 0 39
40 Misiak Mateusz 0 0 0 36 0 0 0 0 0 36
41 Kwiatkowski Ireneusz 0 0 35 0 0 0 0 0 0 35
42 Łącki Artur 0 0 0 33 0 0 0 0 0 33
43 Zimecki Mariusz 32 0 0 0 0 0 0 0 0 32
44 Cieślik Aleksander 0 0 0 30 0 0 0 0 0 30
45 Goli Michał 0 0 0 29 0 0 0 0 0 29
46 Szperliński Romuald 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
47 Witkow Zbigniew, Adam 0 0 0 0 0 0 29 0 0 29
48 Konieczna Hanna 0 0 0 0 0 0 28 0 0 28
49 Szwarc Zbigniew 0 0 0 0 0 0 27 0 0 27
50 Arys Edward 0 0 0 0 0 0 26 0 0 26
51 Kubiak Krzysztof 0 0 0 0 0 0 26 0 0 26
52 Cieślik Antoni 0 10 0 0 0 0 15 0 0 25
53 Goli Mikołaj 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Flynn Billy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Credner Karl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Konieczna Marta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Kolep Franz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Śniegocka Marzena 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Śniegocki Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Ząbkowski Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lista startowa
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 10:00 1 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10
Wawrzyński Mariusz Kamień Country Club M 13,2
Nordstrom Borje Eksholmas Golf Club M 13,9
Tatarewicz Marcin Kamień Country Club M 17,6
             
2 10:00 10 Kretowicz Przemysław Binowo Park Golf Club M 15,9
Kaczyński Marek Binowo Park Golf Club M 24,2
Celoch Tomasz Kamień Country Club M 27,3
Nordstrom Beata Eksholmas Golf Club K 29,9
             
3 10:10 1 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 23
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 22,1
Wawrzyńska Beata Kamień Country Club K 18,3
Utrata Tomasz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 26,9
             
4 10:10 10 Cieślik Antoni Amber Baltic Golf Club M 54
Cieślik Sławomira Amber Baltic Golf Club K 25,2
Kopryk Filip Jr. Kamień Country Club M 52
Iżykowski Jacek Binowo Park Golf Club M 36
             
5 10:20 1 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club M 25
Bizan Dariusz Opolski Klub Golfowy M 15,6
Szwarc Zbigniew Amber Baltic GOlf Club M 28,5
Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 14,4
             
6 10:20 10 Kolep Franz Amber Baltic GOlf Club M 26
Credner Karl Amber Baltic GOlf Club M 13,5
Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club M 22,8
Ammann Constantin Amber Baltic GOlf Club M 23,6
             
7 10:30 1 Gromek Sylwester Kamień Country Club M 22,9
Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 26,1
Kopryk Julia Kamień Country Club K 54
Kopryk Filip Kamień Country Club M 24
             
8 10:30 10 Dudziński Marcin Golf Park Józefów M 7,8
Smaga Aleksandra Binowo Park Golf Club K 22,6
Garda Karolina Binowo Park M 54
Garda Krzysztof Binowo Park M 54
             
9 10:40 1 Folta Zbigniew Sierra Golf Club  M 12,3
Roman Izabela Binowo Park Golf Club K 18,3
Jaworski Arkadiusz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 20,4
Olewnik Tadeusz Binowo Park Golf Club M 20,5
             
10 10:40 10 Kajkowski Piotr Przytok Golf Club M 3,9
Woźniak Krzysztof Amber Baltic Golf Club M 8,7
Ceglewski Kazimierz Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie M 9,5
Dziewiałtowski Andrzej Golf Park Józefów M 13,2
             
11 10:50 1 Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 4,5
Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 5,1
Kamiński Robert Amber Baltic Golf Club M 4,1
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10,5
             

Wyniki stablefordbrutto

wyniki zostaną ogłoszone po turnieju

Wyniki stableford netto

wyniki zostaną ogłoszone po turnieju