Turniej 1-dniowy - Dzień startu: Sobota

 

Informacje o turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited,
posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.
Format turnieju: 18 dołków Stroke play brutto i netto.

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC 70,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG 130,- zł
Goście 150,- zł
Juniorzy 80,- zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje wyższy dokładny handicap.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:

Kategoria Stroke play brutto
I miejsce – Puchar oraz karton piwa Okocim, zestaw szklanek do piwa i akcesoria oraz czapka Mizuno
II miejsce – Puchar oraz 2 x 4-pak piwa Okocim, zestaw szklanek do piwa i akcesoria oraz piłki Mizuno
III miejsce – Puchar oraz 2 x 4-pak piwa Okocim i akcesoria oraz daszek Mizuno

Kategoria Stroke play netto panów
I miejsce – Puchar oraz karton piwa Okocim, zestaw szklanek do piwa i akcesoria oraz czapka Mizuno
II miejsce – Puchar oraz 2 x 4-pak piwa Okocim, zestaw szklanek do piwa i akcesoria oraz piłki Mizuno
III miejsce – Puchar oraz 2 x 4-pak piwa Okocim i akcesoria oraz daszek Mizuno

Kategoria Stroke play netto pań
I miejsce – Puchar oraz karton piwa Okocim, zestaw szklanek do piwa i akcesoria oraz daszek Mizuno
Nagrody za Longest drive i Nearest to the Pin – 2 x 4-paki piwa Okocim, piłki Mizuno
Każdy uczestnik turnieju otrzymuje 1 piwo beczkowe Okocim gratis!

 

Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 10:00 1 Hjalm Christer Demnark Golf Club M 4,5
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 11
Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club M 17,1
             
2 10:10 1 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club M 18,5
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 21,8
Kosiarski Krzysztof Kamień Country Club M 48
             
3 10:20 1 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club M 20,4
Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club M 17,8
Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club M 24,5
             
4 10:30 1 Piesik Robert Binowo Park Golf Club M 13,5
Leopold Rudziński BINOWO PARK M 0
Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club M 11,9
             
5 10:40 1 Cieślik Andrzej Play Golf Club M 33
Ratajczak Jerzy Kamień Country Club M 27,4
Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club M 33,5
             
6 10:50 1 Paluch Piotr Golf Park Józefów M 10,1
Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club M 25,4
Ciba Andrzej Kamień Country Club M 24,4
             
7 11:00 1 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club M 12,7
Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club M 21,2
Łącki Artur Amber GC M 24
             
8 11:10 1 Paluch Artur Modry Las Golf Club M 38
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 10,5
Lampart Roman Amber Baltic Golf Club M 10,1
             
9 11:20 1 Kawka Ewa Modry Las Golf Club K 31,9
Wilk Józef Binowo Park Golf Club M 33
Dekert Bożena Modry Las Golf Club K 29,6
Gugała Leonard Binowo Park Golf Club M 25,5
Wyniki Stroke Play Brutto

 

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Hjalm Christer Demnark Golf Club 4,5 74 74
2 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11 82 82
3 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,1 83 83
4 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 12,7 86 86
5 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18,5 87 87
6 Leopold Rudziński BINOWO PARK 0 87 87
7 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 13,5 89 89
8 Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club 11,9 90 90
9 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10,5 91 91
10 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 17,8 91 91
11 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 21,2 92 92
12 Śniegocki Mariusz Kalinowe Pola Golf Club 11,9 93 93
13 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 24,5 93 93
14 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,8 93 93
15 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18,9 94 94
16 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 16,2 96 96
17 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20,4 99 99
18 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 25,5 102 102
19 Śniegocka Marzena Kalinowe Pola Golf Club 19,4 104 104
20 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27,4 111 111
21 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 31,9 113 113
22 Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club 25,4 113 113
23 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 30 114 114
24 Dekert Bożena Modry Las Golf Club 29,6 117 117
25 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,5 123 123
26 Kosiarski Krzysztof Kamień Country Club 48 125 125
27 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 33 127 127
28 Paluch Artur Modry Las Golf Club 38 132 132
29 Paluch Oktawia Modry las 36 185 185
NS Ciba Andrzej Kamień Country Club 24,4    
Wyniki Stroke Play Netto

 

Pozycja Nazwisko i imię Klub HCP R1 Suma
1 Mataj Andrzej Amber Baltic Golf Club 24,5 68 68
2 Sadka Bogdan Amber Baltic Golf Club 18,5 69 69
3 Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club 21,8 71 71
4 Kaczmarek Mirosław Amber Baltic Golf Club 21,2 71 71
5 Hjalm Christer Demnark Golf Club 4,5 72 72
6 Sać Kazimierz Kamień Country Club 11 72 72
7 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club 17,8 73 73
8 Lampart Roman Amber Baltic Golf Club 10,1 74 74
9 Gwarda Paweł Binowo Park Golf Club 12,7 74 74
10 Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club 18,9 75 75
11 Piesik Robert Binowo Park Golf Club 13,5 76 76
12 Gugała Leonard Binowo Park Golf Club 25,5 76 76
13 Jadwisiak Janusz Amber Baltic Golf Club 20,4 78 78
14 Wiśniewski Janusz Binowo Park Golf Club 11,9 79 79
15 Kawka Ewa Modry Las Golf Club 31,9 79 79
16 Morawiak Janusz Binowo Park Golf Club 16,2 80 80
17 Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club 10,5 82 82
18 Śniegocki Mariusz Kalinowe Pola Golf Club 11,9 82 82
19 Ratajczak Jerzy Kamień Country Club 27,4 82 82
20 Cieślik Andrzej Amber Baltic Golf Club 30 82 82
21 Śniegocka Marzena Kalinowe Pola Golf Club 19,4 84 84
22 Dekert Bożena Modry Las Golf Club 29,6 86 86
23 Kosiarski Krzysztof Kamień Country Club 48 86 86
24 Cieślik Aleksander Amber Baltic Golf Club 25,4 87 87
25 Zimecki Mariusz Amber Baltic Golf Club 33,5 87 87
26 Leopold Rudziński BINOWO PARK 0 90 90
27 Wilk Józef Binowo Park Golf Club 33 92 92
28 Paluch Artur Modry Las Golf Club 38 93 93
29 Paluch Oktawia Modry las 36 147 147
NS Ciba Andrzej Kamień Country Club 24,4