Turniej 1-dniowy - Dzień startu: sobota - Format: stableford

 

Informacje o turnieju

1 Maja– I runda – Amber Baltic Golf Club
Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

Format turnieju:
18 dołków Stableford netto

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 12 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 12 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty:
Członkowie ABGC,  - 100 zł
Członkowie BPGC, MLGC, GKG, G&R, WKG, BKG: 220 zł
Goście: 280 zł

Opłata wpisowa zawiera: rundę turniejową, pakiet lunchowy oraz obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategorii brutto decyduje countback tj. ostatnia runda, ostanie 9,6,3,1
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy dokładny handicap.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody:
Kategoria Stableford brutto

I miejsce HCP 0-18,

I miejsce HCP 18,1-36

I miejsce,

Kategoria Stableford netto w grupach HCP 0-18,0 18,1-36

I miejsce, II miejsce, III miejsce

 

 

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC tel. 514 021 218, 913265110,
e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!  

Lista startowa

 

Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 10:00 1 Konieczny Mariusz Amber Baltic Golf Club M 4,1
Gawroński Grzegorz Amber Baltic Golf Club M 2,9
Grzelak Paweł Amber Baltic Golf Club M 12,8
Gawrońska Izabela Amber Baltic Golf Club K 20,4
             
2 10:00 10 Sech Łukasz Amber Baltic Golf Club M 12,4
Sadka Bogdan ABGC M 12
Kaliński Andrzej Amber Baltic Golf Club M 27
             
3 10:10 1 Gawenda Janusz Śląski Klub Golfowy M 22,3
Skręta Jarek Royal Golf Club Wilanów M 10,3
Sać Kazimierz Kamień Country Club M 8,3
             
4 10:10 10 Jaros Rafał Modry Las Golf Resort M 8,9
Jaros Rafal Modry Las Golf Resort M 23,9
Karczewicz Zdzisław Amber Baltic Golf Club M 25,7
             
5 10:20 1 Olesiński Maciej First Warsaw Golf & Country Club M 29,8
Ogniewska Marlena Joanna First Warsaw Golf & Country Club K 30,1
Warmbier Łukasz Amber Baltic Golf Club M 11,9
             
6 10:20 10 Polinceusz Dariusz Amber Baltic Golf Club M 21,5
Chodobiński Tomasz Amber Baltic Golf Club M 31,1
Warmbier Zofia Black Water Links Golf Club K 18,7
             
7 10:30 1 Sobaszkiewicz Paweł Wielkopolski Klub Golfowy M 21
Szymański Adam Royal Kraków Golf & Country Club M 18,4
Lubka Zbigniew Wielkopolski Klub Golfowy M 12,9
             
8 10:30 10 Warmbier Agnieszka Amber Baltic Golf Club K 24,7
Iżykowski Jacek Łukęcin Golf & Relax Club M 34
Wietrzyk Eugeniusz Koniński Klub Golfowy M 36