Turniej 2-dniowy - Dzień startu: Sobota - Format: Greensome / better ball

 

W 2007 roku Amber Baltic Golf Club po raz pierwszy zorganizował turniej golfowy "Ojciec i Syn". Pomysł ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony golfistów rodzinnie uprawiających ten piękny sport. Kolejna jubileuszowa edycja odbędzie się 28-29 Lipca 2018r . Formuła turnieju obejmuje zmagania golfowych rodzin o trofeum "Family Cup" oraz równoległy turniej "Ojciec i Syn" w którym w skład drużyn wchodzą ojcowie i synowie.

 

Opis turnieju

 

Reguły gry:
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St.Andrews oraz Reguły Lokalne.

 

Uprawnieni do gry:
Zawodnicy amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited, posiadający aktualną kartę HCP w dniu rozgrywania turnieju.

 

Format turnieju:
Runda I – Greensome 3/8 wspólnego HCP (drużyny 2 osobowe)
Runda II – Better ball 3/4 HCP (drużyny 2 osobowe)

 

Tees:
Mężczyźni oraz juniorzy powyżej 14 lat – żółte,
Kobiety oraz juniorzy 14 lat i młodsi – czerwone.

 

Opłaty od osoby za 2 dni turnieju:
Członkowie ABGC: 140,- zł
Członkowie BPGC, MLGC, KCC, GKG, G&R, WKG, BKG: 240,- zł
Goście: 280,- zł
Juniorzy goście: 180,- zł
Juniorzy – członkowie ABGC: 100,- zł

Opłata wpisowa zawiera: 2 x rundę turniejową, 2 x pakiet lunchowy oraz 2 x obiad po rundzie.

 

Remis:
a) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach brutto decyduje niższy wynik brutto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.
b) W przypadku remisu o wyższym miejscu w kategoriach netto decyduje niższy wynik netto 18 dołkowej rundy drużyny uzyskany ostatniego dnia turnieju, ostatnie 9, 6, 3, 1 dołek.

 

Podział nagród:
Obowiązuje zasada brutto przed netto oraz rozłączne przyznawanie nagród i pucharów.

 

Nagrody Turniej Ojciec i Syn:

Kategoria brutto
I miejsce (dla pary) – puchary oraz voucher do Marena Wellness & Spa – pobyt 3 dniowy dla 2 osób
II miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 300 zł
III miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 250 zł

Kategoria netto
I miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 400 zł
II miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 250 zł
III miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 200 zł

Nagrody Turniej Family Cup:

Kategoria brutto
I miejsce (dla pary) – puchary oraz voucher do Marena Wellness & Spa – pobyt 3 dniowy dla 2 osób
II miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 300 zł
III miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 250 zł

Kategoria netto
I miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 400 zł
II miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 250 zł
III miejsce (dla pary) – puchary oraz nagrody o wartości 200 zł

Zapisy:
Zapisy w recepcji ABGC do 27.07.2018 do godz. 15:00
tel. 514 021 218, 913265110, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Lista startowa

 

Start list      
           
Fourball - Stroke play; 18 Holes    
           
Handicap-Factor: 3/4    
           
           
           
AMBER COURSE Men: YELLOW Par: 72 xxx : 130 Course: 69.1  
           
Ladies: RED Par: 72 xxx : 126 Course: 70.3    
           
  Tee Time Name, first name HCP.  
1 1 09:30 Lesiakowski, Michal 31,8/26  
    wi. Lesiakowski, Piotr 23,4/18  
      Muchajer, Michal 11,4/ 8  
    wi. Muchajer, Leszek 22,7/17  
2 1 09:40 Branka, Miroslaw 15,8/11  
    wi. Branka, Marcel 54 /43  
      Macionga, Jan 22,5/17  
    wi. Macionga, Tomasz 16,9/13  
3 1 09:50 Smaga, Aleksandra 22,3/17  
    wi. Dudzinski, Marcin 7,4/ 5  
      Stasiak, Maciej 0,0/+2  
    wi. Pietryga, Bartosz 24,6/19  
4 1 10:00 Hamera, Dawid 28,3/23  
    wi. Hamera, Tomasz 29,2/23  
      Mazurkiewicz, Jan 54 /43  
    wi. Mazurkiewicz, Piotr 17,5/13  
5 1 10:10 Gawronski, Grzegorz 4,6/ 2  
    wi. Gawrońska, Izabela 36,0/29  
      Bladkramer, Hennig 16,1/12  
    wi. Schluter, Charlotte 18,3/14  
6 1 10:20 Nordstrom, Borje 13,6/10  
    wi. Nordstrom, Jakob 0,0/+2  
      Plaszczykowski, Filip 5,3/ 2  
    wi. Plaszczykowski, Arkadiusz 15,1/11  
           
           
           
Tee 10 - 9:30 h    
           
7 10 09:30 Masztalerz, Krzysztof-MT 18,8/14  
    wi. Mizerski, Rafał 23,4/18  
      Macionga, Edmund 14,0/10  
    wi. Grzechnik, Emilia 25,9/20  
8 10 09:40 Arys, Edward 22,3/17  
    wi. Arys, Karol 11,1/ 8  
      Lubka, Zbigniew 13,7/10  
    wi. Sobaszkiewicz, Paweł 19,8/15  
9 10 09:50 Ostapko, Michal 54 /43  
    wi. Lacki, Artur 19,5/15  
      Szafranski, Robert 19,7/15  
    wi. Michalowska, Marianna 47 /37  
10 10 10:00 Jadwisiak, Janusz 18,0/14  
    wi. Kaminska, Dorota 27,8/22  
      Hejdysz, Piotr 36,0/29  
    wi. Hejdysz, Artur 36,0/29  
11 10 10:10 Cieslik, Andrzej 28,6/23  
    wi. Cieslik, Antek 54 /43  
wyniki brutto

 

Poz.   I Runda II Runda TOTAL
1 Plaszczykowski, Arkadiusz Filip 70 76 146
2 Nordstrom, Jakob Borje 72 76 148
3 Gawronska, Izabela Grzegorz 80 74 154
4 Pietryga, Bartosz Stasiak, Maciej 82 73 155
5 Schluter, Charlotte Bladkramer, Hennig 85 80 165
6 Dudzinski, Marcin Smaga, Aleksandra 84 83 167
7 Muchajer, Leszek Michal 90 78 168
8 Macionga, Tomasz Macionga, Jan 88 81 169
9 Sobaszkiewicz, Pawel Lubka, Zbigniew 90 83 173
10 Arys, Karol Arys, Edward 92 86 178
11 Mazurkiewicz, Jan, Piotr 95 89 184
12 Macionga, Edmund Grzechnik, Emilia 92 93 185
13 Mizerski, Rafaê Masztalerz, Krzysztof-MT 98 89 187
14 Hamera, Tomasz Hamera, Dawid 95 93 188
15 Kaminska, Dorota Jadwisiak, Janusz 103 87 190
16 Lesiakowski, Piotr Michal 101 93 194
17 Michalowska, Marianna Szafranski, Robert 105 94 199
18 Branka, Marcel Mirsolaw 104 97 201
19 Lacki, Artur Ostapko, Michal 107 99 206
20 Hejdysz, Piotr Artur 114 109 223
21 Cieslik, Antek Andrzej 126 110 236
wyniki netto
poz Imię, Nazwisko I runda II runda TOTAL
1 Plaszczykowski, Arkadiusz Filip 64 69 133
2 Gawronska, Izabela, Grzegorz 65 68 133
3 Mazurkiewicz, Jan Piotr 67 69 136
4 Schluter, Charlotte Bladkramer, Hennig 72 66 138
5 Macionga, Tomasz Jan 73 65 138
6 Nordstrom, Jakob, Borje 67 72 139
7 Pietryga, Bartosz Stasiak, Maciej 74 67 141
8 Branka, Marcel, Mirosław 77 64 141
9 Hamera, Tomasz Dawid 72 70 142
10 Muchajer, Leszek Michał 78 66 144
11 Dudzinski, Marcin Smaga, Aleksandra 73 74 147
12 Sobaszkiewicz, Paweł Lubka Zbigniew 78 70 148
13 Lacki, Artur Ostapko, Michal 78 71 149
14 Lesiakowski, Piotr Michal 79 72 151
15 Michalowska, Marianna Szafranski, Robert 79 74 153
16 Kaminska, Dorota Jadwisiak, Janusz 85 69 154
17 Macionga, Edmund Grzechnik, Emilia 77 78 155
18 Arys, Karol Arys, Edward 80 75 155
19 Mizerski, Rafaê Masztalerz, Krzysztof-MT 82 73 155
20 Hejdysz, Piotr Hejdysz, Artur 85 80 165
21 Cieslik, Antek Andrzej 93 82 175